Altea ... perła śródziemnomorska !

Altea,  zajęła  niedawno  pierwsze miejsce w dziesiątce najpiękniejszych miejsc na Costa Blanca. Położona jest między znanymi miastami Calpe i Benidorm. Altea wznosi się ponad morzem - wiekowa wieś z jej brukowanymi uliczkami i bielonymi domami, a nad nią zabytkowy kościół z piękną śródziemnomorską niebieską kopułą ... marzenie fotografa!

Wąskie uliczki starego miasta pełne są restauracji, sklepów oferujących ręczne wyroby oraz malarzy sprzedających  swoje dzieła sztuki .

W  najwyższym punkcie miasta położony jest czarujący  kościół ze wspaniałym placem i widokiem na Morze Śródziemne ciągnącym się  od Albir aż do Benidorm. Morze, góry i białe żwirowe plaże ... to niewątpliwie  wymarzone miejsce na ślub za granicą!

         Pakiety ślubne w Hiszpanii! !

Jak się tam dostać ?

Costa Blanca oferuje do wyboru trzy lotniska  : Alicante, Walencja i Murcja.

Alicante znajduje się najbliżej Altei, około 40 minut jazdy samochodem, podczas gdy Murcja i Walencja znajdują się w odległości ponad  półtorej godziny .

 

Alicante to zatem najlepszy wybór oraz łatwy do rezerwacji regularny transfer z lotniska do Aleei.

 

Wiele tanich lotów przybywa codziennie do Alicante. Znalezienie niedrogich biletów  lotniczych jest zazwyczaj bardzo łatwe.

Koniecznie kup bilet do słońca i weź ślub za granicą, pod hiszpańskim słońcem!

                         Hiszpania jest jednym z najlepszych miejsc docelowych na ślub za granicą!

Trasfer z lotniska.

 

Zarezerwuj transfer online przez ten link. Łatwy w obsłudze, bez kłopotów, a tranzyt będzie  czekał na ciebie  i zabierze cię do Altei.

 

W Altea znajdują się dwa przystanki :  przy 3 gwiazdkowym  hotelu przy plaży i 5 gwiazdkowym luksusowym ośrodeku.

Ogólnodostępnymi taksówkami możesz dostać się  bez problemu do innych hoteli .

   Dzięki naszym pakietom ślubnym  sprawiamy, że ślub za granicą jest dostępny dla wszystkich!

 

Gdzie przenocować?

 

Jest kilka miejsc noclegowych do wyboru  na naszej stronie Yoep-a.

 

Łatwe do zarezerwowania, bliskie miejsca uroczystości  i w najlepszej cenie!

 

Oczywiście istnieje wiele innych miejsc noclegowych w Altea,  Albir ,Benidorm  czy Calpe. Ale  wziąć pod uwagę, że wybór jednego z naszych noclegów jest zawsze lepszy. Wasi  goście ulokowani zostaną centralnie w 1,2 lub max. 3 różny miejscach i zapłacą najniższą cenę!

      Nasze pakiety all inclusive za granicą idealnie nadają się na ślub z ograniczonym budżetem! !

Jakie miejsca warto odwiedzić?

 

Oczywiście każdy zna Benidorm. Możesz tu zaplanować swój wieczór panieński i kawalerski  odwiedzając wiele barów i dyskotek.

 

Dla  gości spragnionych  kultury polecamy wizyte w Guadalest. To średniowieczna wioska, położona wysoko w górach, z widokiem na najpiękniejsze szmaragdowe jezioro . W wiosce można zwiedzić zamek, a dodatkowo więzienie miejskie ...

 

A może jesteście typem Tarazana i Jane? Koniecznie zobaczcie wodospady Algar z lodowatą wodą  z najwyższych górskich szczytów Sierra de Bernia.

Łatwo jest organizować tanie wesela za granicą, ale naszym celem jest stworzenie przestrzegającego budżetu ślubu za granicą!

   A co z zakupami?

Altea ma wiele fantastycznych butików i sklepów sprzedających wszelkiego rodzaju rzeczy, takie jak  dekoracja, biżuteria, buty, przedmioty vintage itp.

 

Na starym mieście znajdziesz wiele sklepów z unikatowymi wyrobami rękodzielniczymi, artystów tworzących srebrną biżuterię, ceramikę itp. Od końca czerwca do września na placu  kościelnym odbywa  się  codziennie, do godzin wieczornych, kiermasz rękodzieła ...

Korzystaj  z hiszpańskiego życia !

         Nasze pakiety ślubne w Hiszpanii to jedna z najlepszych ofert ślubnych za granicą!

Nie organizujemy "taniego wesela za granicą", specjalizujemy się w ślubach z budżetem za granicą!!