Dlaczego nie mogę zabrać własnego fotografa?

W przeszłości nasze pary ślubne mogły przywieźć własnego fotografa. Ale zauważyliśmy, że nie byli oni wyszkoleni w pracy w Hiszpanii. Czemu ?

Przede wszystkim światło dzienne na Costa Blanca jest bardzo jasne i odmienne od światla w innych krajach. Tak więc fotograf musi znać warunki oświetlenia i posiadać odpowiednie soczewki, filtry itp.

 

Zdarzało sie, że  podczas naszej ceremoni  fotografowie nie wiedzieli gdzie stanąć w danym momencie, co skutkowało bieganiem od lewej do prawej ... a co gorsza przegapieniem  jedynego i wyjątkowego momentu!

 

Dlatego zdecydowaliśmy się współpracować tylko z naszymi fotografami, którzy dokładnie wiedzą, co robią i są we właściwym momencie we właściwym miejscu, by uchwycić idealne ujęcie ...

            Twój ślubny fotograf  w Hiszpanii !

 Ile zdjęć otrzymam?

Fotografowie zaczynają prace w miejscu ceremonii , 30 minut przed rozpoczęciem uroczystości, zwykle około 17.30 i pozostają do cięcia tortu.

 

Fotagrafują wszystkie ważne momenty w dniu ślubu, a 45 dni później możesz zamówić zdjęcia online za 3,75 € za zdjęcie lub wybrać jeden z pakietów ze zniżkami.

 

Więc wybierasz tyle zdjęć , ile chcesz!

Nasze pakiety ślubne za granicą są bardzo kompletne! Uwzględniają także profesjonalnego fotografa!

Gdzie odbywa się fotoshoot ?

W czasie recepcji przeznaczamy 30 minut na fotoshoot.

Dlatego fotoshoot odbywa się tylko w miejscu ślubu.

 

Podróżowanie na stare miasto byłoby zbyt czasochłonne.

Ale możesz zrobić to dzień później!

 Ślub  za granicą jest niebywale dostępny dzięki wszystkim pakietom ślubnym all inclusive !

 Organizujemy śluby  duże,  małe, a nawet wesela dla dwóch osób za granicą!