Pakiety ślubne za granicą, w Hiszpanii!

Różnica między usługami planowania ślubów na Costa Blanca ?

W pakietach weselnych wybraliśmy niektóre z naszych najbardziej popularnych miejsc i  wybranych dostawców. Wynegocjowaliśmy z nimi pakiet zamknięty w którym  możliwych do wyboru jest tylko kilka wariantów .

 

Takie podejście poważnie redukuje wymaganą komunikację i planowanie, oszczędzając zarówno czas dla  dostawców,, jak i dla nas jako twoich koordynatorów ślubnych.

 

W rezultacie miejsca i dostawcy zgodzili się zaoferować znaczne zniżki i nastandartowe ceny.

Dlatego w pakiecie możliwe są tylko niektóre opcje .

Pakiety all inclusive Wedding za granicą.

To największa różnica w cenie z naszą spersonalizowaną  usługą plenera ślubnego..

 

Weź pod uwagę speronalizowana stronę ślubną, ślub, bukiet panny młodej , butonierki, stały koszt drinka powitalnego, stały koszt dekoracji stołu, stały koszt tortu weselnego, DJ, przekąska o północy za niesamowicie niską cenę.

Jaka jest różnica w cenie ze spersonalizowaną usługą planowania ślubu na Costa Blanca?

Różnica w cenie nie jest stalą różnicą i  zależy również  od liczby osób uczestniczących w weselu. Ale jeśli nie wprowadzisz żadnych zmian i nie wybierzesz żadnych dodatkowych opcji, różnica ta wynosi około 1000 €.

 

Należy jednak pamiętać, że w pakiecie weselnym all inclusive ślub za granicą pod uwage brana  jest minimalna liczba gości weselnych i cena zależy rownież od dnia tygodnia.

 

Jeśli nie spełniasz wymagań dotyczących minimalnej liczby gości, nadal możesz zarezerwować pakiet, ale będziesz płacić za minimalne wymagania co do iloći osób, a tym samym płacić za osoby, które nie będą uczestniczyć w ślubie. Przez to różnica w cenie z naszą spersonalizowaną  usługą plenera ślubnego  bedzie mniejsza.

Czy pakiet ślubny all inclusive za granicą jest najlepszym wyborem na Twój ślub?

To zależy :

 

Przede wszystkim od Twojego budżetu. Jeśli naprawdę masz napięty budżet, to koniecznie musisz wziąć pod uwagę pakiet. Ale upewnij się, że będziesz w stanie spełnić wymóg minimalnej liczby gości ślubnych. Jeśli nie, zapłacisz za osoby,które nie będą uczestniczyć w ślubie, dzięki czemu różnica w cenie z naszą spersonalizowaną  usługą plenera ślubnego  bedzie ( znacznie) mniejsza.

 

Po drugie, musisz zaakceptować lokalizacje ślubne oferowane w pakiecie.

 

Po trzecie, musisz zaakceptować usługi zawarte w pakiecie nawet jeśli Ty, nie zamówiłbyś ich wszystkich. Różnica w cenie  jest wystarczająco duża, aby zrekompensować ci usługę normalnie przez Ciebie nie zamawianą.

Usiądź wygodnie , odpręż się i ciesz się usługą.

 

I wreszcie, musisz zaakceptować  ograniczoną liczbą opcji  dostepnych  w pakiecie all inclusive wesele za granicą.

Czy w późniejszym procesie planowania możliwa jest zmiana na spersonalizowaną  usługą plenera ślubnego  ?

Tak, jest, ale;

 

Oczywiście musisz pozostać w tym samym miejscu weselnych.

 

Musisz przestrzegać wymogu minimalnej liczby osób objętych Pakietem All Inclusive. Zmiana z powodu nie spełnienia tego wymogu, nie jest opcją.

 

Należy również uszanować usługi zamówione u dostawców  i w pakiecie. Ale nie trzeba ograniczać sie już tylko do  opcji w pakiecie. Można zamowic  inne usługi (od tego samego dostawcy), dodać opcje, preferencje itp.

 

Wreszcie, wymaga to od nas całkowitego zrewidowania planu ślubu, eliminacji "pakietu uaktualnień" i zmiany wszystkich usług na wersję spersonalizowaną . Z tego powodu pobieramy jednorazową opłatę za usługę w wysokości 50 € + v.a.t.